• Univolt AFT/MBS20BK Female Thread Adaptor 20mm Black
U/Volt AFT/MBS20BK Adaptor 20mm Black
Adaptor, Female Thread & Male Bush
Description
  • Product - Adaptor
  • Type - Female
Features
  • Fixings Included - No
  • Thread Type - Female
  • Mounting - Surface
Material & Finish
  • Material - PVC-U
  • Colour - Black
Dimensions
  • Nominal Width - 20 mm
Write a review
Please login or register to review
  • Brand: Dietzel Univolt
  • Product Code: AFT/MBS20BK
  • EAN: 9002579090865
  • Availability: In Stock
Related Products
Univolt CB252BK 2 Way Through Circular Box 25mm Black
U/Volt CB252BK Through Box 25mm Black Circular Box, Through 2 Way Circular junction box Black (RAL ..
Olympic Fixings 216-355-020 Slotted Pan Head Screw M4x12mm
OF 216-355-020 Screw P/H Slotted M4x12mm Screw, Machine Panhead Slotted For the installation of ..
Univolt CB20ABK 2 Way Angle Circular Box 20mm Black
U/Volt CB20ABK Angle Box 20mm Black Circular Box, Angle 2 Way Circular junction box Black (RAL ..
Univolt IT25BK Conduit Inspection Tee 25mm Black
U/Volt IT25BK Inspection Tee 25mm Black Tee, Inspection Description Product - Tee Type - Inspection..