• Univolt AFT/MBS20BK Female Thread Adaptor 20mm Black
U/Volt AFT/MBS20BK Adaptor 20mm Black
Adaptor, Female Thread & Male Bush
Description
  • Product - Adaptor
  • Type - Female
Features
  • Fixings Included - No
  • Thread Type - Female
  • Mounting - Surface
Material & Finish
  • Material - PVC-U
  • Colour - Black
Dimensions
  • Nominal Width - 20 mm
Write a review
Please login or register to review
  • Brand: Dietzel Univolt
  • Product Code: AFT/MBS20BK
  • EAN: 9002579090865
  • Availability: In Stock
Related Products
Univolt CB201BK 1 Way Terminal Circular Box 20mm Black
U/Volt CB201BK Terminal Box 20mm Black Circular Box, Terminal 1 Way Circular junction box Black..
Univolt IE25BK Conduit Inspection Elbow 25mm Black
U/Volt IE25BK Inspection Elbow 25mm Black Elbow, Inspection Description Product - Elbow Type - Insp..
Univolt CL20BK Conduit Clip 20mm Black
U/Volt CL20BK Clip 20mm Black Conduit Clip Description Product - Clip Type - Spring Clip Features ..
Olympic Fixings 216-355-020 Slotted Pan Head Screw M4x12mm
OF 216-355-020 Screw P/H Slotted M4x12mm Screw, Machine Panhead Slotted For the installation of ..