• Univolt AFT/MBS20WH Female Thread Adaptor 20mm White
U/Volt AFT/MBS20WH Adaptor 20mm White
Adaptor, Female Thread & Male Bush
Dimensions
  • Nominal Width - 20 mm
Description
  • Product - Adaptor
  • Type - Female
Features
  • Fixings Included - No
  • Thread Type - Female
  • Mounting - Surface
Material & Finish
  • Material - PVC-U
  • Colour - White
Write a review
Please login or register to review
  • Brand: Dietzel Univolt
  • Product Code: AFT/MBS20WH
  • EAN: 9002579101844
  • Availability: In Stock
Related Products
Olympic Fixings 216-355-020 Slotted Pan Head Screw M4x12mm
OF 216-355-020 Screw P/H Slotted M4x12mm Screw, Machine Panhead Slotted For the installation of ..
Univolt CB202WH 2 Way Through Circular Box 20mm White
U/Volt CB202WH Through Box 20mm White Circular Box, Through 2 Way Circular junction box White (..
Univolt AMT/LR20WH Male Thread Adaptor 20mm White
U/Volt AMT/LR20WH Male Adaptor 20mm White Adaptor, Male Thread c/w Lockring Dimensions Nominal Widt..
Univolt CL25WH Conduit Clip 25mm White
U/Volt CL25WH Clip 25mm White Conduit Clip Dimensions Nominal Width - 25 mm Description Product -..