• Univolt AFT/MBS25WH Female Thread Adaptor 25mm White
U/Volt AFT/MBS25WH Adaptor 25mm White
Adaptor, Female Thread & Male Bush
Dimensions
  • Nominal Width - 25 mm
Description
  • Product - Adaptor
  • Type - Female
Features
  • Fixings Included - No
  • Thread Type - Female
  • Mounting - Surface
Material & Finish
  • Material - PVC-U
  • Colour - White
Write a review
Please login or register to review
  • Brand: Dietzel Univolt
  • Product Code: AFT/MBS25WH
  • EAN: 9002579101851
  • Availability: In Stock
Related Products
Univolt IE20WH Conduit Inspection Elbow 20mm White
U/Volt IE20WH Inspection Elbow 20mm White Elbow, Inspection Dimensions Nominal Width - 20 mm Descr..
Olympic Fixings 216-355-020 Slotted Pan Head Screw M4x12mm
OF 216-355-020 Screw P/H Slotted M4x12mm Screw, Machine Panhead Slotted For the installation of ..