• Univolt AMT/LR20BK Male Thread Adaptor 20mm Black
U/Volt AMT/LR20BK Male Adaptor 20mm Black
Adaptor, Male Thread c/w Lockring
Description
  • Product - Adaptor
  • Type - Male
Features
  • Fixings Included - No
  • Thread Type - Male
  • Mounting - Surface
Material & Finish
  • Material - PVC-U
  • Colour - Black
Dimensions
  • Nominal Width - 20 mm
Write a review
Please login or register to review
  • Brand: Dietzel Univolt
  • Product Code: AMT/LR20BK
  • EAN: 9002579095488
  • Availability: In Stock
Related Products
Olympic Fixings 216-355-020 Slotted Pan Head Screw M4x12mm
OF 216-355-020 Screw P/H Slotted M4x12mm Screw, Machine Panhead Slotted For the installation of ..
Univolt CB251BK 1 Way Terminal Circular Box 25mm Black
U/Volt CB251BK Terminal Box 25mm Black Circular Box, Terminal 1 Way Circular junction box Black (RA..
Univolt BSSH25B Heavy Gauge Conduit 25mmx3mm Black
U/Volt BSSH25B Conduit 25mm-x-3mm Black Conduit, Heavy Gauge Material & Finish Material - P..
Univolt IB25BK Conduit Inspection Bend 25mm Black
U/Volt IB25BK Inspection Bend 25mm Black Bend, Inspection Description Product - Bend Type - Inspect..