• Univolt AMT/LR20WH Male Thread Adaptor 20mm White
U/Volt AMT/LR20WH Male Adaptor 20mm White
Adaptor, Male Thread c/w Lockring
Dimensions
  • Nominal Width - 20 mm
Description
  • Product - Adaptor
  • Type - Male
Features
  • Fixings Included - No
  • Thread Type - Male
  • Mounting - Surface
Material & Finish
  • Material - PVC-U
  • Colour - White
Write a review
Please login or register to review
  • Brand: Dietzel Univolt
  • Product Code: AMT/LR20WH
  • EAN: 9002579096003
  • Availability: In Stock
Related Products
Olympic Fixings 216-355-020 Slotted Pan Head Screw M4x12mm
OF 216-355-020 Screw P/H Slotted M4x12mm Screw, Machine Panhead Slotted For the installation of ..
Univolt IT25WH Conduit Inspection Tee 25mm White
U/Volt IT25WH Inspection Tee 25mm White Tee, Inspection Description Product - Tee Type - Inspection..