• Univolt AMT/LR25BK Male Thread Adaptor 25mm Black
U/Volt AMT/LR25BK Male Adaptor 25mm Black
Adaptor, Male Thread c/w Lockring
Description
  • Product - Adaptor
  • Type - Male
Features
  • Fixings Included - No
  • Thread Type - Male
  • Mounting - Surface
Material & Finish
  • Material - PVC-U
  • Colour - Black
Dimensions
  • Nominal Width - 25 mm
Write a review
Please login or register to review
  • Brand: Dietzel Univolt
  • Product Code: AMT/LR25BK
  • EAN: 9002579095495
  • Availability: In Stock
Related Products
Univolt CB202UBK 2 Way Tangent U Circular Box 20mm Black
U/Volt CB202UBK Tangent U Box 20mm Black Circular Box, Tangent 2 Way U Circular junction box Bl..
Univolt CB25ABK 2 Way Angle Circular Box 25mm Black
U/Volt CB25ABK Angle Box 25mm Black Circular Box, Angle 2 Way Circular junction box Black (RAL 9005..
Univolt IE20BK Conduit Inspection Elbow 20mm Black
U/Volt IE20BK Inspection Elbow 20mm Black Elbow, Inspection Description Product - Elbow Type - Insp..
Olympic Fixings 216-355-020 Slotted Pan Head Screw M4x12mm
OF 216-355-020 Screw P/H Slotted M4x12mm Screw, Machine Panhead Slotted For the installation of ..